לשלוח סלפי מדובאי: כל מה שצריך לדעת על אינטרנט בדובאי

אינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מהחופשה שלנו – בעזרתו אנחנו שומרים על קשר עם הקרובים בארץ, מתניידים בעיר באמצעות המפות, מחפשים המלצות למסעדות ולאטרקציות וגם מעלים מדי פעם תמונה לרשתות החברתיות. 

אם אתם נוסעים בקרוב לדובאי וחולמים על סלפי בבורג' ח'ליפה שיעלה מיד לאינסטגרם, הנה כל האפשרויות לסים בדובאי ואינטרנט בדובאי, כך שתמיד תוכלו לשמור על קשר! 

אפשרויות לאינטרנט בדובאי

בדובאי יש רק שתי ספקיות אינטרנט – Du ו-Etisalat. זה אומר שאין הרבה תחרות ולכן תצפו למחירים יקרים – למעשה, האמירויות הן מהיקרות ביותר כשזה נוגע לאינטרנט ותקשורת!

ובכל זאת, סים הוא חשוב מאוד לחופשה. יש שתי אופציות לרכישת סים בדובאי לתיירים – ניתן ללכת לאחת החנויות של הספקיות שציינו, או לקנות את הסים כבר באחת החנויות בשדה התעופה. אין כל בעיה למצוא חנויות של הספקיות השונות ברחבי העיר, ובכל קניון תמצאו חנות בקלות.

שימו לב, כשקונים סים בדובאי חשוב לקחת אתכם דרכון – הסים שלכם נרשם על שמכם באמצעות הדרכון!

חבילות של הספקית Du

הספקית הזו מציעה שלוש חבילות לכרטיסי סים לתיירים:

  • חבילה של 500MB לצד 20 דקות שיחה. החבילה תפעל לכם שבוע ימים, ותעלה 55 דירהם (~50 שקלים)
  • חבילה של 2GB לצד 40 דקות שיחה, שתפעל לכם שבועיים ותעלה 75 דירהם (~70 שקלים)
  • חבילה של 3.5GB לצד 50 דקות שיחה, שתפעל לכם שבועיים ותעלה 110 דירהם (~100 שקלים). 

שימו לב – בשדה התעופה תמצאו אפשרות לקנות כרטיס סים דרך Virgin Mobile. החברה מאפשרת לקנות כרטיסי סים של הספקית Du, אך מציעה חבילות הרבה יותר משתלמות. למשל, 6GB של אינטרנט לצד 50 דקות שיחה ב-125 דירהם (~115 שקלים). אם אתם מתכוונים להשתמש בהרבה אינטרנט בדובאי, זאת אפשרות מצוינת, שזמינה רק בשדה התעופה!

לרכישת כרטיס SIM של Du: לחצ/י כאן

חבילות של הספקית Etisalat

הספקית הזו מציעה שתי חבילות לכרטיסי סים לתיירים, שתיהן לשבועיים:

  • חבילה של 1GB בלבד ב-105 דירהם (~100 שקלים).
  • חבילה של 700 MB לצד 40 דקות שיחה ו-40 הודעות SMS ב-105 דירהם (~100 שקלים).

אפשר לראות שהספקית הזו יקרה יותר באופן משמעותי; היתרון שלה הוא שהפריסה שלה הרבה יותר רחבה, אך אם אתם מתכוונים להישאר בעיקר באזורי התיירות המרכזיים, אין סיבה לקנות כרטיס של ספקית זו. 

לאתר etisalat: לחצ/י כאן

כרטיס סים חינם בשדה התעופה של דובאי

והנה משהו שכדאי מאוד לדעת: היום אפשר לקבל כרטיס סים חינם בשדה התעופה בדובאי, בביקורת הדרכונים. שימו לב – מדובר על כרטיס עם 20MB בלבד, ולכן הוא לא יחזיק לכם יותר מדי זמן, אך כן יאפשר לכם להיות עם תקשורת בדובאי עד שתגיעו לחנות ותרכשו סים עם נפח גדול יותר. 

Wifi בדובאי

מעדיפים לוותר על סים, ולהסתמך על אינטרנט בדובאי? זה לחלוטין אפשרי. בכל בתי המלון, המסעדות והאטרקציות תוכלו למצוא ווייפי זמין וחינמי שיאפשר לכם להישאר מחוברים. כמו כן, העיר מפעילה את השירות WiFi UAE, רשת Wifi חינמית המאפשרת לאנשים להתחבר גם במקומות ציבוריים. השירות הזה פועל כמעט בכל האזורים התיירותיים המרכזיים, ולכן יכול להיות פתרון נהדר. כמובן, גם בשדה התעופה תמצאו רשת Wifi חינמית ומהירה. 

תוכן עניינים

מחפשים מדריך בדובאי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה!

שלח/י הודעה
Santa-Claus
דובאי היא עיר מדהימה לחגוג בה את השנה החדשה – בערב השנה החדשה תמצאו מופעי זיקוקים מרהיבים, מסיבות עד הבוקר ואפשרויות מקוריות ויוקרתיות לקבל את...